| anonim_4396 a întrebat:

Test de dragoste :X http://www.hotflirt.ro/love_test.php?p=36386

12 răspunsuri:
| BlackAngel23 a răspuns:

Ok il fac

| MLSS a răspuns:

Nu de la tine, de la altcineva!laughing oricum nu e mare ***.[datele despre mine] dar eu am primit destule date cu care s-au facut de rass!rolling on the floor

| Eღilia62 a răspuns:

Ce tare e site-ul laughing
Mai sunt si alte teste de genul asta? Mai da-mi, mai ai?

| looolliika a răspuns:

da laughing) interesant laughing) cam nepoiticos adikc chiar asa sa ajunga raspuynsurile la uh? laughing nu-mi convine laughing tii ce e bine totusi? ca la toate testele mai pun la panarama 'happy

| DiamondEyes a răspuns:

This is shit .

| SquirtleBaby a răspuns:

Ador testul asta.trisez de fiecare data

| imposiblegirl a răspuns:

Daca ai pus asta aici nseamna ca ti'ai luat'o si u in freza cu testul astalaughing

| MaDuulicii a răspuns:

:o raspunsurile au ajuns la tinewaitingphbbbbtlaughing)blushing

| ynno a răspuns:

Idiotule

| ynno a răspuns:

Nici nu ai invatat bine tabla inmultirii si sti si tu sa injuri, ce mare lucru ai realizat

| ynno a răspuns:

Nici nu ai invatat bine tabla inmultirii si sti si tu sa injuri, ce realizare ai facut. felicitari

| ynno a răspuns:

Nici nu ai invatat bine tabla inmultirii si sti si tu sa injuri ce realizare ai facut. felicitari idi...e