| Jaway a întrebat:

TPU am GTA Vice City Stories pe ps2 si nu stiu cum sa scriu parole pentru arme. masini etc adic... cand scriam p pc la gta vici cyti nuttertools imi dadea arme da la ps2 nu stiu cum sa scriu ca nu are tastaturathinking cum sa fac
FUNDA MS

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand te aflii in joc apesi diverse combinatii de butoane si se vor activa acele arme si ce mai vine cu ele. In internet pui parole gta vice city storyes ps2 passwords si iti ies o groaza.

| Zangetsu a răspuns:

La console, cheaturile se introduc pe baza de combinatii de butoane. uite aici cheaturi pentru playstation:
http://www.gamespot.com/ps2/action/grandtheftautovicecity/cheats.html

| Edy_Ionut_1983 a răspuns:

Nu trebuie tastatura pe maneta care te joci pe ia scrii si codurile