| FilipBoss a întrebat:

Trebuie se faci sex ca sa ai un copil?

34 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, se poate si prin inseminare artificiala, insa in mod normal si natural, doar daca faci sex poti sa ai un copil care sa fie al tau.Presupun ca ai o varsta destul de frageda de pui o astfel de intrebare...

Abh
| Abh a răspuns:

Nu neaparat, poti ramane gravida prin inseminare artificiala.

| Азбука a răspuns:

Pe copii, ii aduce barza!

| Азбука a răspuns:

Fetitzaciudata a răspuns:
Sexul e pentru a face copii, dar mai nou se face pentru a simti placere.

- Pe cuvantul tau?!? laughing

| TąNyą a răspuns:

Păi 1. Dacă vrei să fie al tău şi al iubitei tale da.
2. Se poate prin înseminare artificială de către un donator de spermă.
3. Poţi adopta.

FantaSZy.

| anonimaa a răspuns:

Cred ca se va rade de tine ca ai pus acesta intrebare, insa esti aici ca sa pui intrebari si noi sa te lamurim.
da! nu poti avea un copil decat daca faci sex si barbatul ejaculeaza sperma in vagin.
papa

| Baby a răspuns:

Te duci la ginecolog cu iubita si ii baga s***** ta in vaginlaughing
daca ma intelegi
cu toate ca nu stiu de ce vrei asta.

| zayidee a răspuns:

Mai... a mai fost un caz.in care vinovatul a fost "sfantul duh"... dar in zilele noaste.nu cred ca e cazul

| Anileda a răspuns:

Nu! Vine barza si iti da un copil.
Tu ce crezi?
Normal cat trebuie sa faci sex ca sa ai un copil.

| fluturas a răspuns:

Nu, trebuie sa ii scrii la barzawinking laughing

| bOse a răspuns:

Nu te lua ma dupa astia ca te mint, auzi cica sex ca sa faci copil doamne fereste...

Trebuie doar sa ii pui mana acolo jos.

| niko a răspuns:

Nu neaparat laughing
Iti pui o dorinta inainte sa te culci si a2'a zi dimineata iubita ta o sa te sune de la spital ca naste rolling on the floor
Normal ca trebuie sa faci sex rolling on the floor

| LNK a răspuns:

Nu, copilul e adus de barza. straight face

| ana_3219 a răspuns:

Nu neaparat! te pot ajuta medici.

| Drinni a răspuns:

Da, e destul de logicstraight face,, fundita?

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Nu neaparat poti sa ii trimiti o scisoare lu Mos Craciun sati aduca vreo 2 macar... Asteapta vei creste si vei intelege.

| pauladrian a răspuns:

Nu neaparat, se poate si prin inseminare sau infiat.

| Ranya a răspuns:

Daca vrei pe cale naturala, da. Daca nu, exista inseminare artificiala.

| alexel a răspuns:

Acum depinde ce sex ai. Daca esti M cu siguranta nu o sa ai, oricat de mult sex o sa faci. Mai e alternativa sa fii femeie si sa fii intr-o perioada fertila si sa existe o ejaculare. Si spermatozoizii sa fie de calitate, la fel si ovulul. Apoi mai poti apela la inseminare in vitro (daca esti F). Sau poti infia. Sau mai poti sa furi unul, doi. Bafta la ales.

| madalinutza a răspuns:

Nu neaparat...
poti sa si infiiezi copiihappy
sau poti face un copil si prin tratamentehee hee

| printesa94 a răspuns:

EE ceai mai laughing ti-l aduce barza direct rolling on the floor

| Zara_8585 a răspuns:

Alona are dreptate

| Vampii a răspuns:

Da tu cum credeai ca se fac copii? credeai ca vine barza?

| Francii99 a răspuns:

Nu neaparat poti sa si infiezi daca vrei un copil

| Francii99 a răspuns:

Ms zara

| CoOsMin a răspuns:

Nuuu neaparat big grin Ii poti comanda la Bucata de la Macelarie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul e pentru a face copii, dar mai nou se face pentru a simti placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm...dubios...inca mai esti la varsta la care crezi ca pe copii ii aduce barza, dar ai auzit despre cuvantul sex.
tu de fapt nu sti ce inseamna "sex", nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar doar anal.