| spad3r a întrebat:

Uitati TPU de unde puteti lua melodia cu Tutu Adrian - E evident ca Romanii Au Talent
http://www.listentoyoutube.com/download.php?video=i1fJY4 JYKdU

7 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

E de rahat. Daca nu avea parintii morti sunt sigur ca nu-l accepta, dar situatia asta i-a intimidat pe aia.

| thereforyou a răspuns:

@Barbiii
Publicul s-a inmuiat de asemenea datorita situatiei sale si intrebarea mea este : Ce talent are? Are voce sau ce?
Deja si-a facut fani de genul @klaudytza, care habar nu are nici sa scrie.

| Adorable a răspuns:

@ThereForYou, imi permit sa te contrazic deoarece Mihai tinea mana pe buton in momentul cand a inceput sa cante, dar incepuse sa ii placa melodia si de aceea nu i-a mai dat X.
Faptul ca are parintii decedati l-au facut, dupa parerea mea, sensibil si sufletist. Este un baiat dragut, cum rar mai intalnesti. Daca era numai din cauza situatiei sale, de ce a ridicat tot publicul in picioare si multi dintre noi asculta si in acest moment melodia lui? P.S. Pentru ca are talent!

| zeitaana a răspuns:

Mswinking

| klaudytza a răspuns:

Imi place e super merita sa castige...happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy may ales ca ya murit parintzy (condoliante) cand avea 14 any sadsadsadsad

| Emilia02 a răspuns:

Tnx! chiar are talent baiatu.happy

| ciprian2011 a răspuns:

Thereforyou tu esti un invidios mare de tot si te oftici ca baiatul are talent.Referitor la ce talent are, cred ca tu ai urmarit pe altcineva si nu pe Adrian.