| anonim_4396 a întrebat:

Unde e" povestea "din voi?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Inca se scrie!
Viata are multe capitole!
Eventual dupa moarte, se poate spune toata povestea, cat inca traieste un om..., poveste se scrie cu firul anilor...

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

In mine.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In mine.happybig grin

| DiMoDi a răspuns:

M-am căutat atent prin toate buzunarele, în urechi şi chiar şi sub limbă: Nu-i! thinking

| DiMoDi a răspuns:

Orice om, poartă-n el o poveste! /Şi doar el o cunoaşte cum este happy / Se adună în pagini, nescrise, / Mii de gânduri, mii de vise / Trec amintiri uşor /Purtând nostalgic dor /Şi zborul lor sprinţar/ N-are hotar... Tra, la, la, la... era o melodie, în tinereţea mea happy

| andi a răspuns:

Povestea ramane pentru unii "poveste" eu o consider amintirewinking

| Ella_6365 a răspuns:

Huh? iar am aterizat pe marte?
cred ca pe acolo e... ^^'

prefer ca prezentul sa fie prezent si sa-l traiesc, iar amintirile, povestile ce tin de trecut raman undeva departe.

| baba a răspuns:

Povestea? Care poveste? Aia dedicată psihanalistului s-o măcelărească? E îngropată undeva, nici eu nu mai ştiu unde.