| pissi_8742 a întrebat:

Unde gasec rochii de club cu dantela si asa http://nexttopmodel.a1.ro/......or-38.html cum are madalina si lucia

1 răspuns:
| DyDyEu a răspuns:

Ai doua variante: 1.Sa iti faci la comanda de la un croitor si sa ii spui sa adauge si alte lucruri care iti plac(nu neaparat).
2.Sa te duci la un magazin cu rochii.De toate felurile(de bal,de mirese, de toate), vei fi surprinsa cate modele de rochii gasesti si sunt si de club acolo. Oricare din variante o alegi(daca alegi una) vei ajunge la acelasi pret.