| Anablondyi a întrebat:

Unde gasesc in timisoara centre adidas, nike sau puma? (INAFARA DE IULIUS MALL ) happy dau funda la cine stie:*

2 răspunsuri:
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

La second-hand baiatu acolo gasesti hAdidasu laughing. tu crezi ca pe foamea asta sunt reprezentante peste tot / doar in centre comerciale. si acolo gasesti niste preturi cu 10-15 la % mai mari fata de cele de pe internet. intereseaza-te peronal si ai sa vezi

| Ellayboy a răspuns:

Incearca in galeria 1 sau kappa, sau poate la reprezentanta nike de pe str.vasile parvan...sau mai stiam niste nr de tel a unor oamenii care aduc adidasi de dincolo...mult succes happy