| zaqusca a întrebat:

Unde pot gasi in Bucuresti prezervative traznite, personalizate?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti cu gust de fructe dar nu personalizate in mod tuning, nu exista. La farmacie sau in centrele comerciale.

| nobody88 a răspuns:

Presupun ca cel mai avantajos ar fi sa dai un search la sexshopurile din Bucuresti si sa cauti acolo.

Yo la un majorat am gasit destule chestii interesante si nu ma refer la cele vulgare happy de exemplu am gasit o calimara cu cerneala invizibila. si am luat-o si am improscat sarbatorita din cap pana in picioare cu cerneala si ea o ramas interzisa laughing)))))) dupa 10 minute cerneala a disparut si nu o ramas nimica patat acum na vezi si tu ce gasesti pe acolo laughing