| OliCT a întrebat:

Unui baiat ii place de mine, dar nu sunt sigura ca ma iubeste sau doar profita pentru ca sunt mereu singura in casa (parintii plecati la munca in strainatate). Voi ce parere aveti?

93 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Mă doare la bască.

| CityOfSatan a răspuns:

In mod evident profita de situatie, acum depinde de ceea ce vrei tu: Pe cineva care sa fie alaturi de tine la bine si la greu sau pe cineva care sa fie cu tine cat mami si tati sunt plecati?
E decizia ta.

| cristi10grei a răspuns:

Vrei sa fiu sincer cu tine? profita de tine! se foloseste de tine, pot spune chier ca esti o carpa pentru el

| Miihaa a răspuns:

Incearca sa il cunosti sa il achinezi unpic ca sa vezi cum reactioneaza

| maryus24 a răspuns:

Ce inseamna singura acasa?

Daca stati si discutati, nu inseamna ca profita de tine.

| LordCroft a răspuns:

Unde stai? laughing)

| Iwannabesmart a răspuns:

Daca te place, te si iubeste...doar el stie daca profita, dar nu prea cred ca ar face asta..de ce ar face una ca asta? Nu prea cred ca profita de tine.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Daca o sa fie de acord sa mai astepte pana sa faceti sex si nu o sa te preseze, in cateva luni iti poti da seama daca te iubesti sau doar vrea sex de la tine

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Având in vedere ce spui, ca ești singura si asa mai departe, eu cred ca el încearcă sa profite pe seama ta. Imi pare sincer rau, nu vreau sa iti stric visele insa chiar cred ca profita de tine. Ar trebui sa il tii la distanța.

Răspuns utilizator avertizat
| CiocolataCuOreo a răspuns:

Păii cum să îţi zic? thinking Uită-te şi tu după el laughing Şi vezi cum se comportă cu tine. Apoi îţi poţi da cu seama dacă chiar te iubeşte sau te foloseşte!winking

| Ralf1971 a răspuns:

Daca si tie iti place de el atunci regulativa pentru ca in viata ramaneti cu asta.

| SofiaAbigail a răspuns:

Nu-l chema la tine.

| cristintza94 a răspuns:

Se foloseste de tine

| HuNterukh a răspuns:

Probabil vrea să bage vaporu-n port.

| Anonimastilata a răspuns:

Nu cred ca poate profitade asta, ca esti singura acasa, ami ales la varsta astacand sunteti mici tongue
Daca ii place de tine sau doar face misto ar fi trebuit sa iti fi dat seama deja, de exemplu...a facut ceva dragut pentru tine?

| pantera30 a răspuns:

Pune-l la incercare vrzi cerei crva ce e al lui. Sibtinebmult lavacel lucru si vezi daca ti l-ar da. Si incearca iubirea platonica bazata pe respect sinceritate ajutor neconditionat mangaieri saruturi dar nu sex daca nu rezista nu e pentru tine.

| visulmeu a răspuns:

Eu iti zic simplu, nu fi proasta, gandeste, studiazal ce vorbeste, si daca tot vorbeste de sckin, sckin... Da, da profta baiatu.

| masokista a răspuns:

Daca tu il iubesti, si esti sigura ca si el o face, nu ar avea de ce sa profite de tine. doar daca nu cumva ai pus *** la bataie... atunci te va lua drept proasta si va rade de tine cu alti baiteti si le va zice chestii de genu' :,, ba, aia e parasuta (scuze pentru expresie ) puteti sa o fu***i toti ca, ea da *** la bataie! daca stii ca ai fost cuminte, nu ai de ce sa iti faci indoieli!

| nbghgkj a răspuns:

Cu siguranta te iubeste happy

| LauraHM a răspuns:

Sunt prea putine detalii pentru a ne da seama de situatie. Sunteti deja impreuna sau el doar umbla dupa tine?! Daca s-a uitat la tine e clar ca ceva ii, chiar daca e vorba doar de atractie fizica(orice relatie incepe asa). Sunt o multime de fete singure si usor de fraierit, etc...ai inteles tu ideea. Daca a ales sa fie cu tine e clar ca se simnte atras de tine intr-o oarecare masura.Si baietii au sentimente, la fel cum si fetele au nevoie de sex. Si daca ii place de tine e normal sa isi doreasca sa faca si altceva cu tine dar nu trebuie sa se ajunga imediat la asta. In mare parte depinde de tine, daca o sa il sti tine langa tine si daca il poti face sa aiba sentimente pentru tine, sau daca o sa il faci doar sa te vada ca pe o fata singura de care poate profita.

| MSAna a răspuns:

Daca nu a ajuns in zona intima atunci cum naiba sa profite de tine? Poate e chiar fericit ca puteti petrece timpul impreuna, dar fii mereu atenta sa vezi daca ai totul prin casa. laughing)))

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Vrea sa i-o sugi big grin

| 7ste a răspuns:

Atata timp cat iti aduce si un buchet de capacoperchelite i ok

| 7ste a răspuns:

Atata timp cat iti aduce si un buchet de caracoperchelite i ok

| Denis269 a răspuns:

Depinde, daca e gen calm, cuminte si restul poate doar te iubeste, dar daca il vezi rau, smecher si altele vrea doar sa profite! (daca ma intelegi)

| AlexDkfy a răspuns:

Stai linistita ca nu e cel ales, cel ales vine fara sa te astepti si te loveste ca un drog + ca cei care rad cu tine sau de tine si te tachineaza sau te enerveaza acei baiati te plac 90% din ei si eu fac asa (Poti sa incerci cu el dar fi rece el trebuie sa te castige si daca se strofoaca sau macar incearca "BINGO")

| florina2001 a răspuns:

Hei. Probabil doar te simpatizeaza...dar nu poti sa stii ce gandeste el. Poate sa stea cu tine si ca sa-ti tina de urat, priveste si partea buna a lucrurilor. Incearca sa vorbesti cu el despre asta, cand este el pus pe povesti si etc laughing daca stii ce zic. Oricum tu il cunosti mai bine, nu prea stiu ce sa zic.

| gaspard a răspuns:

Acum iti spun parerea mea ca barbat si ce a-si face daca prietena mea ar sta singura.ce spun in gandu meu:ma dau pe langa ea ma invita 1 zi la cafea a 2 zi la un ceiulet si asa eu trag fara scrupule si daca ma indragostesc de ea bine daca nu o aburesc aiurea si ma aleg si cu sex.asa draga spune-i ca 2-3 zile n-ai chef de nimic vrei sa stai singura daca accepta mai fa chestia asta o data si daca iar accepta e clar ca te iubeste sau te place, daca incepe cu discutiile si certurile e clar ca vrea doar sex

| bubalol a răspuns:

Eu zic ca te place, parerea mea. Daca simti ca profita atunci vorbeste cu el si intreaba-l daca te iubeste cu adevarat si sa o dovedeasca.