| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat insa nu stiu daca si el ma place. Imi mai ia apararea, rade cu mine, imi spune glume, vorbim mereu desi ne mai certam dar radem din nou si lasam in urma cearta, colegii spun ca el ma place dar nu sunt sigura. Voi ce parere aveti? Sa incerc sa renunt la el si sa ma axez pe alt baiat sau am sanse?

1 răspuns:
| C94 a răspuns:

Poti sa il intrebi daca te place si depinde de raspuns ce o sa faci in continuare:daca iti spune ca da, ii spui ca si tu il placi sau daca iti spune ca te vede doar ca o prietena poti sa ii spui ca l-ai intrebat doar pentru ca ai auzit unele zvonuri si ca ai vrut doar sa lamuresti situatia big grin daca ti-e rusine ca el sa afle ca tu il placi si el nu simte acelasi lucru.Eu zic sa incerci pentru ca nu ai ce pierde si macar sti ca ai incercat happy. Totul tine de sinceritatea voastra.Succes!