| BubblesWorld a întrebat:

Ce parere aveti despre anunturile de pe internet care ofera un loc de munca in strainatate? cat sunt de sigure? imi doresc foarte mult sa merg pentru ca vreau sa imi cumpar o casa, iar parintii nu au posibilitatea sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Sunt si sigure dar si multe ''tepe'', cel mai indicat este sa verifici inainte la fortele de munca.Respecte

| Moshoo a răspuns:

Ia adresa lor, numele firmelor si du-te la agentia judeteana de ocupare a fortei de munca de care apartii si intreaba despre ele.Este metoda recomandata chiar de ei.