| anonim_4396 a întrebat:

Unui barbat i se rupe ata atunci cand intretine relatii sexuale cu o virgina?

Răspuns Câştigător
| dydda a răspuns:

POsibil da nu e batut in cuie sa i se rupa prima data asa cum nici la toate fetele nu se rupe himenu de prima data si la unele numai la prima nastere. Funda?

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Nu, si ti zic din proprie experienta big grin

| consilierultau001 a răspuns:

Sa muriti voi? de mine nu mai vorbesc dar vorbesc de altii. cunosc staruri porno care vorba aia fac sex la nivel ''hard'' si dupa multi ani tot mai au ata. aia nu se rupe decat daca o tai cu cutitu cel mai probabil se intinde.

| MrAlex a răspuns:

Dawinking

| Numero1 a răspuns:

Nu neaparat, i se rupe ata cand intretine primul eventual urmatoarele contacte sexuale.

| irrumator30 a răspuns:

Ata se poate rupe in somn, daca baiatul are o erectie puternica sau la primul contact sexual.

| knoxfcsb a răspuns:

Mie nu mi s-a rupt aveam 15 ani si nu mi s-a rupt deoarece nu am dat ca obsedatu am facut dragoste nu sex

| WebEye a răspuns:

LoL,si cu o virgina si cand aia nu e virgina...I se rupe si daca trage mai tare de penis!

| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Nu e neaparat atunci sa i se rupa si nici cand face sex cu o virgina.