| MeAlly a întrebat:

Urgent! Buna TPU astazi cand stateam pe laptop un install de la un joc mi-a cerut sa dau un restart. Dupa ce am dat cand sa pornit atunci cand trebuia sa apara steagul ala (logoul de la windows 7) nu imi aparea nimic (scria doar starting windows)si dupa o vreme mi se incarca bara pe care scria Windows is loading files... apoi imi aparea System recoveri options si ma punea sa selectez o limba.Am selectat romania(programmers) si apoi imi apare Shearching of problems si apoi Attemting repairs...(dureaza mai mult de 10 minute)dupa asta imi apare Startup Repair cannot repair this computer automatically si dedesubt send si don't send!

Mentionez ca am Windows 7 Home premium 64 bt si laptopul are urmatoarele configuratii: 4Gb ram 1Gb video card nVIDIA 2, 1 Gh duo 500 Gb

Astept raspunsurile voastre si din nou reamintesc URGENT!

Dau funda la cel mai bun si la restul vot Scz de categorie

1 răspuns:
| DayaneSan a răspuns:

PUne categoria corespunzatoare data viitoare tongue
Daca a mers sa deschizi calculatorul eu zic ca este ok. depinde de ce ai instalat, poate avea virusi. Daca trebuia sa instalezi la pachet (adica jocul + un program) atunci cred ca ai primit virusi...doar cred, duti calculatorul la reparat, acolo e mai bine si mai sigur, nu sunt experti pe aici.