| TotRoz a întrebat:

Urgent!
Cum puun o melodie pe hi5?
>Funda:d<

2 răspunsuri:
| YoungHomie a răspuns:

Complicat trebuie sa iei codu de la embed de pe youtube de la un video si ca modifici cateva coduri si cifre iei codul dai copy paste la adaugare coment ori la profil ori la poza si la inceputul codului trebuie sa fie 2 numere de cate 3 cifre si la sfarsitul acestuia la fel pe care la inlocuiesti cu cifra 1 iar pe la sfarsitul codului trebuie sa cauti cu atentie amp; hl=en_US asta il inlocuiesti cu autoplay=1&loop=1 si adaugi comentul si o sa inceapa melodia sa cante automattongue

sper sa-ti fie de folos

| NYCUXXL a răspuns:

Mixpod.com crea new playlist creezi lista cu melodiile preferate iar jos in dreapta faci click pentru setari ca sa activezi play automat