| maya2006 a întrebat:

Urgent! daca o fata ii spune unui baiat "iubire"sau lucruri asemanatoare si baiatul cat si fata au iubita/iubit ce inseamna? fundita:*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca fata e curva si baiatul daca se da la ea e fustangiu.

| St3luta a răspuns:

Eu cred ca e un alint!
stai calma draguta ca daca era sa-si bata joc de tine era mai evident...nu doar ca ti-a zis "iubita"...e destul de dragut.ce ti se pare aiurea? probabil e un alint ca si:puiut, gurita, ingeras etc

| DeDeKiDoo a răspuns:

Pai ori isi bate joc de acea persoana...ori lui asa ii place sa fie cu mai multe fete.nu vreau sa zic cuvantu.

Sper ca te-am ajutat te pup:*

| Dreamz a răspuns:

Inseamna ca face misto de tine ori sentimentele sunt chiar pure(ceea ce in ziua de azi nu prea intalnesti). daca tu chiar il placi pe acel baiat, atunci mult succeswinking.

| Phineas a răspuns:

Daca nu va placeti inseamna o alintare unuia altuia.

| maya2006 explică:

eu umblu cu baiatul respectiv si o alta fata il face pe el ''iubire'':*

| Krls_Danii_1997 a răspuns:

Ca va place unul de altul dar nu va dati seama laughing)