| xulescu000 a întrebat:

V-ati gandit vreodata cum ar fi sa sarutati o persoana de acelasi sex?

Răspuns Câştigător
| maria156 a răspuns:

Da,m-am gandit.
Cand aveam 13 ani am si incercat. Este un sentiment foarte diferit de cel cand saruti o persoana de sex opus.
Parca atunci cand te saruti cu o persoana de acelasi sex ajungi destul de repede la orgasm.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu,nu as putea sa imi imaginez asa ceva

| DNSK a răspuns:

De fiecare data cand am fost dezamagit de femeilaughing)

| buzeduulci a răspuns:

Da. Am si incercat o singura data. laughing)laughing)

| raluk27 a răspuns:

Da. Si mi s-a facut greata. Gandul asta e bun pentru bulimici, ca sa nu-si mai bage degetul pe gat

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu.

| NnDWtf a răspuns:

Nu. Doar fetele se gandesc, si poponarii.

Răspuns utilizator avertizat
| ciotori a răspuns:

Sincer,groaznic! Nu incerca serios, nu are rost, vezi-ti de viata ta si orientarile tale (normale) ca majoritatea!

| Octa00 a răspuns:

Nu m-am gandit si nu vreau sa ma gandesc vreodata.Nu vreau sa incep un subiect aprins de discutie, dar cred ca ar trebui sa fie un barbat si o femeie, nu de aceelasi sex

| DragosNr001 a răspuns:

LoL. Nu face asta =) Mai ales, gandste-te la un baiat care se saruta cu un baiat... BEACH! Mai bine ramai normal(a)! Funda? =)

| AndreKissYOU a răspuns:

Nu, m-am gandit si nici nu o voi face!

| Gomii a răspuns:

M-am gandit, insa cred ca e aceeasi chestie. happy

| Yoanna15 a răspuns:

Da m.am gandit... dupa mine nu simti aceleasi sentimente ca atunci cand te saruti cu persoana de sex opus :p (am si incercat laughing )

| mikakalin94 a răspuns:

M-am gandit, n-am incercat, insa cred ca nu e mare diferenta happy

| Weirda a răspuns:

Eu m-am sarut cu prietena mea cea mai buna. Nu e nimic special.