| me_5148 a întrebat:

Va excitati daca va dati mesaje erotice cu partenerul? Ati incercat? Cum e?

53 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot zice ca am incercat nu a fost cu intentie sa se ajunga la astfel de sms-uri dar s-a ajuns si asta m-a facut sa-i descopar enorm de multe fantezii e un joc inocent cu foarte mari rezultatehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa si inca foarte tare.incercati si voi care cititi si ve-ti vedea ca asa este intradevar.va pup.si bafta multaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o senzatie nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trimit sms erotice in fiecare zi si e super, super.nu trebuie sa fie un tabu acest argument.incercati si practicati orice va terce prin cap cand faceti dragoste cu partenerul e superb sa ai un echilibru sexual si sa faci orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si inca cum...cu prietenul...totul tine de imaginatie pana la urma si sa dai frau fanteziilor. Cand esti departe de persoana iubita si iti spune cat de mult te doreste si cum te doreste, poti simti cu adevarat asta la un moment dat. Free your mind!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da :X e super...bineinteles daca dupa. urmeaza fapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ne excitam in primul rand mintea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant un fan cel mai mare de al tau si da-mi aidiu tau si da in apoi mesaj pe aidi sta ale_nico1.
. Si anne e un fan de al tau si ar vreaa sa te cunoasca mai bine
si dai un mesaj in apoi pe aodi asta ale_nico1. terog dane la amandoua un microfon de al tau de jucarie. te rugam

| marya_7126 a răspuns:

Pff sincera sa fiu nu am incercat, dar degeaba incerc. vb lu "danutza"daca nu e live.degeabahappy

| alinutzamihaela a răspuns:

Da, am incercat si pot sa zic ca a dat rezultate bune pentru amandoi, ne-a facut sa ne dorim sa treaca mai repede timpul pentru a ne intalni.

| ladymanson88 a răspuns:

Da, absolut superb