| SchnitzeI a întrebat:

Voi cum ajungeti sa faceti sex in cuplu? Va întrebați iubitul(a) direct "Vrei sa facem sex?", incepeti sa va mangaiati pana simtiti ca va excitati, cand doarme partenerul(a) si sta intr-o pozitie excitanta începeți sa ii dati ușor hainele jos, cum procedați?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cat mai putine vorbe, si cat mai multe atingeri!

Sorry, fara descrieri pe aici, ca nu-i forum pornografic!

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar asta nu-i site porno sa-ti facem descrieri erotice.
Tu esti un copilas de numai 13 ani, chiar nu ai tu treaba cu asa ceva.

| Catrice a răspuns:

Sar direct pe ea... daca vrea, aia e, daca nu... Dumnezeu cu milahee hee

| Sofer a răspuns:

Încep sa o sărut și dupa ajungem la sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când o sa imi doresc copii.

| S8N a răspuns:

Nu inteleg cum voi baieti ajungeti intr-o relatie fara sa faceti sex. Pentru mine e un lucru luat de la sine ca nu renunt la toate celelalte femei care le am pana nu asez faptul ca sexul cu potentiala partenera este destul de satisfacator.

| tzionut a răspuns:

La mine e mai simplu. II zic sa culce copilul devreme ca avem treaba dupa happy.

| NotNamed a răspuns (pentru tzionut):

Scurt si la obiect ≈))))) ceva gen "Fă, du.l pe copil mai repede la culcare ca avem treabă in dormitor, pana atunci fug repede la farmacie sa cumpar o cutie de prezervative ca se pare ca nu mai avem".

| tzionut a răspuns (pentru NotNamed):

La mine in casnicie comunicarea e baza, ca doar nevasta mea nu e cititoare in stele sa stie cand sunt eu excitat.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

First base –Second base - Third base - Home run
Stagiile prin care trebuie sa treci pana ajungi la sex. Stagii prin care nu treci intr-o singura zi, intr-o relatie normala.
Daca ai trecut prin toate aceste etape, sexul vine de la sine.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Dacă am poftă mare de sex sar direct la ea la sâni și îi bag degetele în pi zdă