| IrenneDrt a întrebat:

Voi cum va excitati partenerul/partenera?

5 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Sunt foarte multe metode.Il atingi tandru, saruti pe buze, gat, abdomen si mai jos daca te tine...
Eu una il musc de barbie, gat, ii mai bag o miscare periculoasa ca sa ma simta langa el si e gata omu'. Il atingi acolo, pui mana, pui si gura daca-ti permiti il zgarii cu unghiile. Aaaa, si metoda ca sa vada altele ca "e luat", lasa-i niste semne pe gat, la vedere ca sunt geloase restul' si nu-l mai vorsmug. Tine minte de la minewinking.

Bafta.

| Damian a răspuns:

Un oral si in 5 min e gata fata

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu esti cam curioasa.adica eu nu am ce sa fac decat sa iti explic tie ce fac si cum fac cu prietenul meu asta e o chestie personalastraight face

| crysty08 a răspuns:

Da

| seawolf a răspuns:

O pun sa dea cu matura happy