| Bariel a întrebat:

Va place fetelor sa fiti dominate de partener? Luate de par, spankuri. Dar sa fiti penetrate in anus pe neasteptate?

Răspuns Câştigător
| Vreoproblema a răspuns:

Da, de obicei îmi place sa ma și bata în timp ce facem sex. Dar nu la fata, ca se vede urat.

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu prea. Nu, nu. Iar la ultima CATEGORIC nu.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu stii pana nu incerci, opiniile sunt orientativewinking laughing

| aumih16 a răspuns:

Depinde! esti tare curios nu-i asa sa stii! nu poti dormi noaptea daca nu afli!

| Bariel explică (pentru aumih16):

Pai de aceea am si pus intrebarea

| Mirella2344 a răspuns:

Da imi place sa fiu plesnita peste fund, muscata, linsa si legata la ochi si maini

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mirella2344):

Mmm nebunatico laughing