| Clodmod a întrebat:

Va place sa va sarutati frantuzesc? Cum e?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce te grabesti?
Intotdeauna incerci sa afli ce cadou vei primi de la Mos Craciun,inainte ca el sa vina? Nu-ti plac surprizele?
Crezi ca daca ti s-ar descrie cu lux de amanunte ai fi mai pregatita?
Si,daca ai fi "mai pregatita",unde ar mai fi tot farmecul si toata spontaneitatea emotiilor care apar in momentul respectiv?
Da,te cred ca esti curioasa,trebuie sa stii insa ca cine a zis ca graba strica treaba, nu a gresit deloc!
Un sarut ramane un sarut, indiferent de ce natura e si important NU E SARUTUL in sine, ci persoana care te saruta!
Un simplu pupic poate veni si de la prietena ta cea mai buna, dar si de la baiatul pentru care iti bate inimioara in secret de cateva saptamani...Intelegi? Un simplu pupic,dar ce diferenta!
Asa ca, nu cauta tehnici, stiluri, cum e un sarut sau alt sarut, uita-te cine te va saruta si bucura-te de TOT ceea ce vei simti!
Iti va placea la nebunie!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa:X vaii day dreaming super frumos :X uneori simt niste fiori big grin dar e placut :X

| papusica987 a răspuns:

O sa vezi tu cum e.
de ce intrebi, AFLA SINGURA mai bine.

| mada97nnn a răspuns:

Sentimentul nu il poti descrie in cuvinte sarutul te face sa iubesti din ce in ce mai mult...incearca si vei vedea cum este

| Romanu94 a răspuns:

Una dintre cele mai tari experiente dar mai bine incearca si singura caci nu se poate exprima in cuvinte happy

| bvkea a răspuns:

....cati ani ai?big grin pe la 13 ani as intreba asta