| Clf_Abby_1993 a întrebat:

VA rog ajutati-ma straight face Buna cand intru pe Pornhub si intru pe un filmulet imi da direct alt link cu ceva online parca azi am uitat sa-i dau la acel link X si a mers cam 5 minute Dar nu m-am uitat vreau sa stiu daca trebuie sa platesc ceva? ca a mers adica eu zic ca nu pentru. ca iti intra direct si nu am niciun cont Help me trebuie?

3 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

REclamele nu te fac sa platesti nimic. Nu ai cum sa platesti daca nu ai bagate datele unui card

| OannaAnna a răspuns:

Nu trebuie nici un cont. da de mai multe ori pana iti aparewinking

| Blackdot a răspuns:

Citeste o carte si mai lasa filmele porno -.-'