| radu a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti gelosi/geloase pe o persoana cu care nu sunteti impreuna, dar o placeti?

4 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Da sad eu as vrea sa fiu cu el si cred ca si el ma place.pentru ca se joaca cu parul meu, ma ia in brate etc.dar are prietena.o urasc pe fata aia. poate ca daca n-ar fi ea am fi impreuna straight face

| generic a răspuns:

Idem pisicootza numai ca la mine e vorba de o fata(doar sunt baiat).E aceeasi treaba si la minestraight face

| RoCkKiD a răspuns:

Asta e o chestie normala.toti vrem chestii/persoane. important e sa tii capul sus si sa mergi mai departe, nu le poti avea pe toate.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Da rockkid dar trebuie sa si luptam pentru ce ne dorim oh go on