| lovke00 a întrebat:

Vi se intampla des sa aveti ganduri telepatice in ceea ce priveste iubita/iubitul? E ceva ce apare doar rar intre 2 persoane sau e ceva obisnuit in cuplu?

3 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Dar voi chiar mai credeti in coincidente?

| RAY a răspuns:

Nu lovke eu mereu imi las partenera pe locul lui pe centura si stiu ca si face meseria ca mereu, pe bune in secolu 21 crezi in telepatie? aia e imaginatia ta atat

| GrayGaby a răspuns:

Mie mi se intampla foarte des sa incep sa zic ceva si prietena mea sa zica accelasi lucru in accelasi timp si viceversa nu stiu acum ce sa iti zic