| LeEu a întrebat:

Voi cum abordati o persoana de care va place?

Răspuns Câştigător
| Theaxniz a răspuns:

Incerc sa vad daca ma place daca ma place nu vreau sa fiu obsedat si incerc sa ma cuplez cu aceea persoana incetu cu incetu pentru ca daca grabesc lucrurile s-ar putea sa iasa rau mi sa mai intamplat dar nici sa nu faci nimic in privinta asta adica sa nu progresez deloc cu aceea persoana

1 răspuns:
| GeosBIOS a răspuns:

Incerc sa fiu deschis cu ea si sa vad daca si ea imi raspunde cu bunavointa. Daca vad ca fata da dovada de entuziasm atunci consider ca si ea ma place daca se arata indiferenta sau imi raspunde cu sictir, imi vad de treaba.