| BlitzLikeXd a întrebat:

Voi cum o duceti cu Relatia Voastra?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ca-n filme laughing)

6 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Ea se duce...

| wolder a răspuns:

Destul de bine, chiar daca suntem la distanta inca 2 saptamani, trecem noi peste toate, asta inseamna o relatie adevarata, dar tu?

| Vi003 a răspuns:

Cu relatia, bine, mai prost cu banii!

| Neberius13 a răspuns:

Cui naibii îi pasă de relaţiile unor oameni pe care nu-i cunoaşte? oricum rău, partenera mea e afectată de o molimă malefică ce-i da puterea unui taur, agilittatea unei veverite şi stabilitatea mintală a unui câine turbat numită menstruatie, acum sper ca n-o să vadă asta

| ChalkOutline a răspuns:

Fantastic.

| AngelAndreea a răspuns:

Foarte bine