| nooolimits a întrebat:

Voi cum v-ati gasit jumatatea? ( in ce loc, imprejurare, in ce situatie ).Am pus aceasta intrebare sa vad cum altii si-au gasit perechea, pentru ca eu baiat de 26 de ani n-as spune disperat dar ma gandesc ca trece o varsta in care ai impresia ca nimeni nu se mai uita la tine, am avut,, n" relatii dar ultima a pus capac, i-am daruit totul inclusiv inima mea si dupa ceva timp sa spuna ca nu ma mai vrea, deci parca nu mai am nici o speranta sunt multe de spus dar...nu se mai merita sa scriu ...doar sa-mi raspundeti la intrebare.

10 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Facand voluntariat.

| corbulalbrosu a răspuns:

In perioada studiilor universitare. M-am insurat la varsta de 28 de ani. In concluzie nu are sens sa fii disperat si nici ingrijorat. Multa sanatate!

| whatevernvm a răspuns:

De data asta sunt convinsă că da.
Ciudat, dar pe net.

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

Moda 'realitate' s-a dus de mult...din pacate, nu din fericire.

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma plâng, drimmi.
Dacă ești capabil sa o faci sa fie realitate cât mai repede e perfect

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

Ai rabdare sa te implici in asa ceva? Ma depaseste

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Răbdare pentru ce? Situația virtuală a fost o perioada scurta. Nu o lungesc cu internetul

| Goete a răspuns:

Iti cauti jumatatea?
Eu m-am nascut intreg, ce noroc!

| Eireann a răspuns:

Cauta pe Internet. Vorbeste cu cateva fete si invita la cafea una care pare compatibila ( cauta de la tine din zona cada e din Singapore degeaba).

| sofisis a răspuns:

Eu pe net