| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va masturbati?

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Gandindu-ne la mamuca ta!

| noktambul a răspuns:

Te plictisesti? Sau vrei doar sa-ti largesti orizontul "cultural''?

| REDSQ a răspuns:

Dati-mi voie sa rad rolling on the floor) rolling on the floor)) De ce ai mai pus intrebarea asta daca stiai ca o sa curga o serie de comentarii care te-ar ofensa la un moment dat, de exemplu aia cu mamica?laughing

| INeverStopLoving a răspuns:

Nu ne masturbam, facem sex nebun nebun rau de tot pana ne invartim ca titrezu in mijlocul casei cautand "o gaura de soarece" :X

| yoo23 a răspuns:

Cu mana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma baiete ma numai da ma laba atat