| Sara2 a întrebat:

Voi faceti sex oral cu persoana iubita? daca va despartiti apoi nu e jenant? vi s- intamplat sa faceti sex oral cu cineva apoi sa va despartiti? va intreb deoarece mi se pare...aiurea oare sunt eu asa invechita? de ce lumea vorbeste aiurea? si baietii se lauda ceva de genu dupa ce te desparti "uite o vezi pe aia i-am dat-o in gura" la baieti nu conteaza ca au facut si ei...de ce fetele sunt mereu mai prejos?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Nu am facut-o niciodata cu un necunoscut, adica nu am avut relatii din astea doar de o noapte sau o saptamana. si sa-ti raspund la prima intrebare: cu persoana iubita nu ma abtin de la nimic.

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E alegerea fiecaruiawinking

| Bacemi a răspuns:

Aici nu e vorba doar de sex oral, e vorba de conceptia generala. Pentru baieti nu conteaza zvonurile despre relatii, ba chiar vor sa se auda cat mai multe lucruri. De obicei fetele incearca sa pastreze relatiile in plan intim, doar intre ea si partener. Niciodata nu o sa fie o fata avantajata intr- o astfel de situatie. stii cum se spune : daca un baiat face sex cu foarte multe fete e macho pe cand fata e considerata femeie usoara. Nu cred ca se poate schimba conceptia asta, cel putin nu peste noapte.

| JeSa a răspuns:

Încă nu am făcut...consider că am să fac, cu "persoana potrivită"(să merite "osteneala")..."de ce lumea vorbeste aiurea? si baietii se lauda ceva de genu dupa ce te desparti "uite o vezi pe aia i-am dat-o in gura" - întotdeauna vor exista discuţii din cauza "bârfelor", ce se dovedesc a fi "imorale/puerile",(lor)lipsându-le "maturitatea".

| xibalba a răspuns:

Daca o faci cu barbati inteligenti, care stiu cum sa se comporte intr-o relatie si mai ales dupa ce ea se termina, atunci nu o sa iti pui intrebari din astea. E important ce fel de persoana e partenerul. Altfel, o sa ajungi sa te intrebi ce va zice X dupa ce te`ai despartit de el si cate zvonuri o sa lanseze. Mai exista si baieti idioti, din pacate.

| mihaa a răspuns:

Eu am facutoo prima data cu sotu meu, aveam f multi amiciii in liceu si, cand i auzeam cum barfeau fostele iubite ca faceau oral nu stiu, mi-a fost teama sa nu fiu si eu asa barfita si, asta a fost motivul pentru care nu am facutoo, eram curioasa, vroiam sa o fac dar mi-a fost teama, eu sunt de parere daca ai o relatie serioasa si e iubire, at simtete bine daca nu, mai bine abtine-te

| mutzy211 a răspuns:

Mie unu mi se pare natural sa faci sex de orice fel cu persoana iubita cum spune lolita sa nu te abtii de la nimic indiferent ca esti fata sau baiat, si cel sau cea care te denigreaza in fata altora pentru ca i-ai facut lui sex oral este un fraier/a!

Răspuns utilizator avertizat
| clauclau_6191 a răspuns:

Anturaj prost, prieteni falsi, baitu in cauza este un idio. t nu mai pune la suflet toate prostiile daca te deranjeala nu recunoste

| mecmecmec a răspuns:

Hmmm daca se lauda cu asa ceva inseamna ca sunt pusti din astia de 17 ani cum sa ma jenez ca am sarutat o fata acolowinkingin plus asta ramane intre noi(si imi place sa sarut acolo)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o face niciodata fara sa fie reciproc.Iti spun eu ca nu se va mai exterioriza nimeni. Iar cu privire la intimitatile altora sa stii ca sint interesati numai fraierii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal mi se pare cam nefiresc sexul oral
nu am facut, nu fac si nici nu as face indiferent cat de mult tin la o persoana, si nu neaparat pentru reputatie, ci pentru gest in sinea lui.
Sunt destule forme pentru a face un barbat sa se simta bine, de ce sa apelam neaparat la gura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu sigur ca daca te iubeste ala nu o sa-ti ceara sa-i faci sex oral. hai sa nu ne mai cacam pe noi ca sexu` oral e la moda. e conceput prost asta e problema.care dintre baieti/barbati ar dori o relatie serioasa cu una care a facut sex oral inainte? se face o confuzie totala intre placerea trupeasca si dragoste adevaratwinking
p. s nu esti invechita in gandirewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca bine zice xibalba.

| sInNeR a răspuns:

De fiecare data cand e vorba de orgoliul unui baiat, niciodata nu va ceda respectivul... facem sex oral, faceti sex oral, dar este vorba de orgoliu masculin... trebuie sa ne laudam, desigur asta depinde de mentalitatea fiecaruia

| mvn a răspuns:

Cum zicea si bacemi e vorba de conceptii. baietii se lauda cu astfel de chestii, pe cand fetele incearca sa le ascunda.pentru ele sexul oral este mai mult un subiect tabuu.