| LiviuBz93 a întrebat:

Voi fetele va aratati toata dragostea fata de iubitii vostri?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Le place sa-si bata joc de baieti, au o cum sa spun pasiune /dorinta de a isi bate joc de baieti, de aia nu se inteleg intre ele pe bune intreaba o fata cum sunt prietenele ei sa vezi ce spune te speri, rar vezi cand doua fete se inteleg cu adevarat rar

54 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primii ani ar fi o mare greseala, iar dupa aceea nu mai este cazul.

| RAY a răspuns:

Da toata la maxim, ce iubire bre bataie de joc din partea lor permanenta

| Doub a răspuns:

Da. Grinch, unde esti?

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Mare dreptate ai frate!

| RAY a răspuns (pentru LiviuBz93):

Frate am vb cu doua bine deja stie tot TPU presupun ca ii sti povestea ambele au negat ieri ca ma cunosc /ca mau cunoscut vreodata, m-a durut inima man, pentru ce merit eu asa ceva, eu care ajut pe toata lumea si sunt sincer, asta e femeia e lipsita de sentimente, bunatate etc asta i-am si scris sa stie m-a luat cu dumnezeu eu find ateu, adica ea cu dumnezeu e ipocrita eu fara el sincer in fine

| LoveSleep a răspuns:

Absolut!

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Toate sunt curve fratewinking

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Nu stiu daca o fi vreuna care sa te iubeasca cu adevarat! voi cati ani aveti?

| RAY a răspuns (pentru LiviuBz93):

Te rog fara aveti am 25 nu sunt batran

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Corectwinking

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu stiam ca esti fata.:O

| Vvistula a răspuns:

Sa nu le crezi ca sigur te mint

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Nici eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata negativitate pe aici fratilor laughing. fetele saracele nici nu au curajul sa "treaca " pe aici rolling on the floor

| LiviuBz93 explică (pentru Doub):

Fete=curve=suferinta din partea noastra(baietii)=mincinoase..noi ne aratam toata dragostea fata de ele..si ele nimic...oh go on..ma frate eu unul nu am primit niciun cadou de la gagica mea de 14 februarie...oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"ce de negativitate"

| LiviuBz93 explică (pentru LiviuBz93):

Si un te iubesc am primit ca vai de el.oh go on

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Care? Eu nu's fata?

| Doub a răspuns (pentru LiviuBz93):

Mai "frate", eu sunt fatalaughing. Imi pare rau pentru tine ca "ai nimerit" o fata naspa. Asta e. Trebuia sa-i spui sa-ti cumpere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

rolling on the floor ups. greseala mea

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos din partea ta. Sa-ti fie rusine.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Am uitat de tine pana "Jos". citind toate posturile, atata negativitate, am uitat de tine laughing. imi dau 2 palme.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

2? Da-ti 10! Cum sa uiti de boss?

| LiviuBz93 explică (pentru Doub):

Eee.da toate fetele sunt curve! si toti baietii imi vor da dreptate!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LiviuBz93):

Eu am primit...sa despartit de mine ce sa mai zici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Doub pleaca de aici cat mai poti. deja numai e de tine, aici vin inimile frante. daca era postul asta acum o saptamana ma bagam si eu, dar acum nu mai trebuie laughing

| Doub a răspuns (pentru LiviuBz93):

Daca crezi asta, inseamna ca esti un mare idiot. Ar trebui sa-ti fie rusine. Du-te si cere-ti iertare mamei tale.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))). Nici eu n-am inima franta.smug

| LiviuBz93 explică (pentru anonim_4396):

Sa le injuri frate!winking ce parere ai despre ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Tocmai de aia. iesi. fugi pentru viata ta laughing