| Andutza99 a întrebat:

Ce v-ar place,fetelor, sa primiti de la iubitii vostri?

Răspuns Câştigător
| ByaayB a răspuns:

Cel mai frumos e ceea ce am. Adica multa dragoste, intelegere, incredere, afectiune, tot timpul chestii noi, ne plimbam, ne jucam, ne ciupim, exact ca doi copii. Dragostea e atat de frumoasa atunci cand este impartasita! Nu trebuie neaparat sa primesc ceva, mie imi plac lucrurile marunte, inocente care sa arate dragostea, nu un cadou mare! Daca primesc un cadou mare de la iubitul meu, parca sunt nemultumita. Imi place cand imi ofera un trandafir si imi spune:" Cel mai frumos pentru tine, cioco!". love struck Sau bomoboane de ciocolata, sau inghetata, sau pur si simplu sticla de apa minerala( nu beau suc), parca e mai dulce cand mi-o ofera el! big grinbig grinbig grin Funda?

10 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Nu vreau bani, cadouri...etc..vreau doar sa fie atent cu mine, sincer si sa ma iubeasca..degeaba imi ofera cadouri daca are "inima de piatra"!

| Brâncuşi a răspuns:

Multi banii, daca s-ar putea un bancomat plinhappy...si multa fericire, iubire si dragoste.

| LaNaibaa a răspuns:

Pai, multa dragoste.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Pai sa incepem cu obiecte: pai i-ar place un buchet foarte mare,flori, cercei, parfum, ciocolata.
Si multa iubire, afectiune, curaj.

Este frumos din partea lui sa dea multa iubire, ciocolata si mai ales rescpectul fata de ea.

Uite fiecare floare respezinta ceva daca vrei sa ii afci un bucher fantastic de flori uita-te pe acest site http://www.flowers4you.ro/semnificatia-florilor.php la semnificatia florilor si alege-i florile care simbolizeaza iubire..etc.

P.S: Mereu noua, fetelor ne plac florile, ciololata.

Succes

| gfghn a răspuns:

Te referi la obiecte nu? ceva mic dragut oferit cu iubire si din inima parfum, bratara, jucarie de plus, ciocolata, florii. Pentru persoana care te iubeste nu este importanta valoarea cadoului scump ieftin mare mic. Este important gestul pe care il faci. Funda?

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai...mie mi-ar placea foarte mult sa-mi dea un braloc cu un ursuletz sau un panda

| Sim0 a răspuns:

Material vorbind cred ca niste trandafiri rosii ( ma multumesc si cu unul singur). Si in rest multa multa afectiune :].

| RemusAndrei a răspuns:

Nu va rusinati spuneti sincer bani si gatalaughing

| Georgiana199306 a răspuns:

Afectiune,multa atentie, flori sa ma plimbe tot timpul cu masina sa ma duca pe la munte sa ma ia in brate

| AndraDaPretty a răspuns:

Trandafir, cu un lantic, si o scrisoare de dragoste