| Andreea3219 a întrebat:

Voi sunteti gelosi, dar iubitii vostri?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici eu, nici el. Fiindca ne iubim cu adevarat si dragostea adevarata implica obligatoriu incredere nemarginita si neconditionata. Gelozia intr-o relatie inseamna ca dragostea este mai mica decat orgoliul partenerului gelos.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-am avut niciodata probleme cu gelozia.Nici macar in momentul cand am avut dovezile clare ca ma inseala, tot n-am fost geloasaoh go on

| Lora a răspuns:

Da amandoi, dar cu limite

| Rubi91 a răspuns:

Eu sunt foarte geloasa de fel.Si nu e bine deloc. Dar nu prea ma arat.tongue

| ARSSS a răspuns:

Sincer, sunt putin gelos, da nu-mi arat geloziahee hee