| VrRos73 a întrebat:

Voi știți ce sa vorbiți cu o fată dacă nu aveți 2 pahare de vin la bord?

6 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Alcoolul e pacatos, pe unii ii doboara usor, pe altii ii motiveaza, dar dar hei, daca vrei sa arati cu adevarat ca meriti, o vei face fara alcool. Da, o necunoscuta s-ar putea sa te blocheze, chiar si o persoana cunoscuta s-ar putea sa te faca sa-ti pierzi cuvintele, dar hey, poate asta e frumusetea, cand incepi sa stii cum sa comunici si prin altceva decat cuvinte. - poate o privire altfel, o strangere de mana... tu chiar nu vrei sa stii ceva de la ea? Ea chiar nu vrea sa stie nimic? Vino cu o amintire, o poveste, e imposibil sa nu fie ceva, mai ales dupa o privire mai speciala.

| Violleta2022 a răspuns:

Ala cu 2 pahare la bord nu mai are nici o sansa sa agate vreo fata...este este clar!

| VrRos73 explică (pentru Violleta2022):

Păi fără minim un pahar de vin nu prea îți vin cuvinte.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos73):

Care cuvinte?
Tu nu esti capabils a agati fete de nici un fel, din cauza comportamnetului si vocabularului urat, iar daca bei...ai toate sansele sa agati betivi, nu fete!

| Drimmero a răspuns:

Evident, imi e teama ca nu stiu ce voi spune daca voi avea prea multe pahare la bord.

| Cristi9997 a răspuns:

Nu prea.
Ma blochez.
Creierul imi spune palmuieste o. Inima imi spune nu ma face sa sufar. Penisul deja o i-a razna ca n o mai dat la buci.