| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de aproape 5 zile, am vorbit noi ce am vorbit si după am întrebat-o daca vrea să fim prieteni si m-a refuzat. Poate a fost si greșeala mea că am intrebat-o, după i-am trimis un mesaj si m-a lăsat în seen. Ce ziceti mai are rost sa ii scriu? Îmi place puțin de ea.

11 răspunsuri:
| laurentiutirei a răspuns:

Salut ai intrebato daca vre sa fiti prieteni!
ai gresit intrebarea trebuia sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna nu prieteni brolaughing poate fata te placea si tu i-ai zis daca vrea sa fiti prieteni:::

| Kajun a răspuns (pentru laurentiutirei):

Pai am zis întâi să mă împrietenesc cu ea ai după daca e sa fim împreună happy

| laurentiutirei a răspuns (pentru Kajun):

Hmm mai bine las-o mai sunt fete pana la urma daca nu vrea sa vorbeasca cu tine

| Kanajambe69 a răspuns:

Dao mo dracul. E 7 miliarde da oameni pa pamantu asta deci vreo 3 miliarde da femei si tu ta blochezi la una.
Iesta o vorba: copulezi nu copulezi vremea lu penis trece

| mgtow a răspuns:

Slut on sight daca ii ziceai ca o ai de 20cm venea la usa ta. Fi direct cu ele nu te mai milogi nu merita

| Andreeush a răspuns:

Nu mai insista, probabil nu te place și de aceea te-a refuzat.
Nu te simți prost, măcar ai încercat. Fete mai sunt.

| ChrisRo a răspuns:

Ti-a vazut mecla? Daca da, de la mecla se trage.

Răspuns utilizator avertizat
| Kajun a răspuns (pentru Denis6688):

Nici nu mă cunoști si deja judeci..Si nu sunt cocalar laughing Ai cat de cat dreptate dar asta nu ar însemna că acum trebuie sa ne facem toți băieți/bărbați cocalari sa se îndrăgostească o fata de noi laughing

Răspuns utilizator avertizat