| Malina_6207 a întrebat:

Vrea sa o faca cu mine doar pentru a ma retine linga el! el a fost primul cu care m-am legat serios! (uneori ma plicitiseste, sunt indiferenta fata de el). totusi el crede ca daca o voi face cu el, nu il voi parasi! asta ar fi ca un motiv bine intemeiat pentru o relatie reusita!

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prostiioh go on
Daca o faci cu el nimeni nu iti garanteaza ca o sa ramaneti impreuna pana la adanci batraneti.La fel cum daca faci un copil cu un barbat doar pentru a-l lega de tine.Strategii absurdewinking

| cary29 a răspuns:

Daca ajungi sa o faci cu el e pentru ca asta iti doresti si tu nu pentru ca te obliga el sau pentru ca relatia sa continue ati ajuns la ultima solutie, adica sexul. Dupa cum vad eu tu nu prea vrei atunci nu inteleg ce te mai tine sa fii cu el.Mai degraba paraseste-l, iti va fi mai bine si tie si lui la fel, decat sa il tii asa in loc daca nu o sa o faci cu el.Si-apoi nimeni nu garanteaza ca o data ce o faceti o sa fiti pe veci impreuna, poate o sa va despartiti, atunci o sa zici ca totul e din vina lui si ca te-a obligat. Dar oricum, decizia iti apartine, orice ai face mai incolo sa nu iti para rauwinking

| Byencutzz a răspuns:

Mereu am citit asta: il iubesc prea mult si daca nu o fac se va desparti de mine. mi se pare o prostie, app cati ani ai? iubirea nu se castiga prin sex se castiga prin respect cea ce nu va c exista ( ma ref la el) daca vezi ca fata evita sub las-o. doamne frate au inceput sa-ti zica la obraz: "vrei a o faci cu mine?" iti spun eu ce se va int dp
Primele zile o sa vb ce tare a fost wow a fost tare te iubesc asa mult nu stiu ce peste o saptamana va plik iar no sa vb tot timpul asta. asa ca nu-ti pierde uh virginiatatea pentru ca nu mai exista chimie intre voi P. S : chimia nu se castiga in patwinking pup:* ai grija ce faci si cand iei o hotarare gandeste-o de 3 ori :*

| rosto a răspuns:

Bine, asta e o afirmatie. intrebarea care ar fi? adica nu vad ce problema ai si cum te-am putea ajuta happy

| dulcica1 a răspuns:

Waiting...

| Punky a răspuns:

Si ce ai de gand? sa o faci? Poate nu iti dai seama dar intr-un fel te obliga. Spune-i ca daca tine la tine te va astepta pana in momentul cand vei fi pregatita sa faci pasul asta.

| Hera_7281 a răspuns:

Daca esti virgina si o faci cu el o sa-te simti "legata"de el, da'ca sa o faci trebuie sa-l iubesti mult. Dar dupa cum zici u ca te plictiseste eu zic mai bine sa nu o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si zic sa o faci, daca nu-ti place nu o repeti

Răspuns utilizator avertizat
| Malina_6207 explică:

Ne intalnim de 2 ani...