| kassandra1 a întrebat:

Vreau programe de modificat poze online fara descarcare cu mesaje in romana.imikimi,picjoke sau pho.to sunt bune dar sunt in engleza...eu vreau in romana! funda

3 răspunsuri:
| Kafeeaua a răspuns:

Pizap.com este online nu este in romana dar este foarte usor de folosit si sigur vei intelege...doar incearca si apoi. daca iti place da`mi fundahappy

| Daysee a răspuns:

Buna kassandra1,
www.picnik.com este un site de modificat poze foarte eficient. Eu imi truchez multe poze cu el si chiar imi place, nu e in romana dar efectele nu sunt scrise, ci apar imaginile in urma efectuarii.
E chiar foarte bun acest site. Sper ca te-am ajutat
Pa, pa. :-*

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Funny.pho.to sau pizap.com sau picnik.com