| UTILIZATOR0 a întrebat:

Vreau sa am un calculator stabil, simplu de folosit, care nu are cerinte mari de sistem. Ce windows imi recomandati intre Windows 2000 Proffesional sp 4 si Windows xp sp 2. Vreau ceva mai brut, bun, fara fel si fel de zorzoanea si biliss blizuri si alte porcarii. Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| QWERTYUIOP_4024 a răspuns:

Eu iti recomad Windows xp sp 2 este mai bun si nu da erori, daca sti sa il folosesti este cel mai buna, funda?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iti doresc sa reusesti sa ai calculatorul pe care ti-l doresti dar nu inteleg ce cauti pe "Dragoste si sex"!

| lovegame99 a răspuns:

Windows XP SP2. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce pui intrebarea aici? al tau se arde mai repede cu win 7?

| IustinTheBest a răspuns:

Eu ti-am recomanda Windows Vista Home Basic este foarte eficient