| gabriela_9415 a întrebat:

Vreau` sa fac niste poze... mdar nu stiu unde si in ce pozitiihee hee scuzatimi expresia ...deci puteti sa-mi dati idei sau un hi5 cu poze? msj mult si scze de categorie! fundahappy.

3 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Doggy, 69 smug. etc

| MariusPopa a răspuns:

Pai poti sa faci oriunde si in orce pozitie.Numai ca trebuie sa iti iei si pe cineva cu tine sa te fotografieze.laughing

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Cele mai frumoase poze sunt cele pe care le faci împreună cu prietenii, imortalizarea momentelor plăcute este cea mai indicată. Fii diferită de toate celelalte fete de pe hi5, fii naturală în poze şi nu le face singură, acasă, în oglindă. Ieşi cu prietenele într-un parc şi faceţi-vă poze (de preferat cu un aparat mai bun), apoi mergeţi la una dintre voi acasă şi alegeţi-le pe cele mai reuşite. Pozele în care ţi se vede jumătate de ţâţă, cu buzele ţuguiate, în care se vede blitz-ul aparatului/telefonului sau cele în care se văd, în background, părticele din casa ta (covoare, dulapuri vechi, florile mamei, oglinzi murdare, pahare etc.) nu mai sunt de mult la modă, vizualizate. Se caută originalitate, spontaneitate, naturaleţe... aşa că încearcă să te remarci prin alt fel de poze.
Ce-ai zice să mergi într-o zonă mai puţin populată, gen ruină, îmbrăcată în nişte pantaloni strâmţi, o geacă şi nişte mănuşi de piele, tocuri mai mari şi cu ochelari de soare la ochi? Neconvenţional, nepopular şi totuşi original şi genial. happy
Numai bine!
Pumpkin Pie