| Pitufinaa a întrebat:

Vreau sa fac sex. Cum se face? se ofer cineva sa ma invete? multumesc anticipat. funda!

13 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Dafuq...cati ani ai?

| Pitufinaa explică (pentru Aditzu):

Intrebarea am pus-o la misto rolling on the floor. eu am 16 ani. dar am vrut sa vad cate raspunsuri dobitoace vor fi.
o zi placuta! :*

| Aditzu a răspuns (pentru Pitufinaa):

...multi inainte. dar totusi, nu sunt numai "dobitoci" pe aici ca sa te amuze pe tine. daca vrei sa razi pe baza raspunsurilor pune "pm me" si gata. sa te amuzi in privat tongue

| Azµre a răspuns (pentru Pitufinaa):

Nu răspunsurile au fost dobitoace ci întrebarea este dobitoacă.
Data viitoare ai grijă ce postezi!

| Exilee a răspuns (pentru Pitufinaa):

Cred ca intrebarea ta iti arata de fapt nivelul la care te afli.

| Voidwithin a răspuns (pentru Pitufinaa):

Aha ai vrut sa vezi cat de prosti sunt userii de pe TPU si ce minte sclipitoare ai tu.E clar ca nu te duce capul prea mult.

| h3r a răspuns:

Tot mică ești, acum zi că n-ai vrea și tu.

| Dariusuu a răspuns:

Ești micuță, așa că mai așteaptă 5, 6 anișori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa se ofere cineva? esti proasta la cap? Si daca vrei sa faci sex fa macar cu persoana care o iubesti nu cu primul baiat de pe strada ca pe urma o sa regreti si o sa-ti vina sa te omori. Nu fa chestii care mai incolo o sa le regreti...mai bine cautati un iubit la care sa va iubiti enorm si sa fiti mult timp impreuna si cand simti ca esti pregatita atunci fa-o! Doamne

| sensualus a răspuns:

Nu preferi intai sa faci dragoste?happy

| JustRoxanne a răspuns:

OMG! Ce intrebareee idioata straight face

| L7w7n7d7 a răspuns:

Nu.

| Florian_Nicolae_1993 a răspuns:

Daca spui si cati ani ai