| Tatiana1098 a întrebat:

Vreau sa fac un cd cu muzica cu burn aware free.Cum il fac mp3? funda

1 răspuns:
| Costellino a răspuns:

Sunt sute de programe de facut MP3, de ce vrei sa folosesti burn aware? Nici nu am auzit de el, dar vezi ca e simplu oricum. Deschizi programul, introduci un cd nou, sau daca e rescrivibil il formatezi si apoi copiezi muzica pe el. Ai sa gasesti pe acolo ceva de genul MP3 disk, PE AL DOILEA RAND la multimedia, dai click pe el si o sa iti apara o fereastra in care vei avea in dreapta partitiile C, D, E... Intri in folderul unde ai muzica(in dreapta), si tragi cu dublu click in partea stanga melodiile care vrei sa le ai pe cd. Selectezi in stanga jos 4x sau 8x (4 e recomandat) si cand ai terminat de selectat melodiile dai click in dreapta pe burn, si noapte buna happy