| biancaandreea a întrebat:

Vreau sa-i pregatesc iubitului meu o prezentare in power point. Ce melodie s-ar potrivi?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Santa Esmeralda - You`re my everything.

| Bacemi a răspuns:

Glen Medeiros - Nothing's Gonna Change My Love For You : http://www.youtube.com/watch?v=MLxTEV5vpyg

| Vizitiul a răspuns:

Tu-ti cunosti iubitul cel mai bine, nu noi. Tu esti in masura sa iei aceasta decizie. Sunt chestii la care, chiar nu ai nevoie de vreun ajutor venit din exterior. Raspunsul se afla la tine. Tu cunosti caracterul iubitului tau, tu stii ce gusturi are...

| NickiMinaj a răspuns:

I-auzi ce copii romantici, prezentare in powerpoint de dragoste... way to go cyborg generation.

| aniriiiiii a răspuns:

Celine dion-because you loved me
massari-real love
mariah carey ft ne-eu -angel's cry:X:X:X

| Cristyn a răspuns:

Una care ii place lui!

| Tom a răspuns:

Ma gandesc ca ai o prezentare romantica.Ai putea asta:
http://www.youtube.com/watch?v=YW60lDO6N9U&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! incearca Dj aligator -close to you