| angelinthedark a întrebat:

Vreau sa il pun la anumite teste pe iubi meu sa vad daca ma iubeste cu adevarat, spuneti-mi si mie cum sa aflu, ce ar trebui sa fac sa il pun la ceva incercari, ceva teste, care ar fi alea, dati-mi niste sfaturi dar sa fie folositoare, dau funda, aaa dar sa nu fie ceva in genul:nu il pune la incercare, asta trebuie sa simti tu, etc... spuneti-mi voi cam la ce teste ati pus sau a-ti pune persoana iubita, ce anume sa fac sa aflu sentimentele lui fata de mine, stiu ca sigur nu poti fi never dar totusi, un sfat se poate?

Răspuns Câştigător
| ruxy_4595 a răspuns:

Mda.total neadevarat ce zice lumea aici dc sa nu il pui la incercare acum ca dupa ceva timp sa-ti para rau cand vei afla cate si mai cate eu una zic sa numai stai pe ganduri fi cu un pas inaintea lui pentru ca nu e de joaca cu dragostea si daca ceva nu mere cum trebuie pune punct din experienta iti spun.eu mi-am incercat iubitu cu un alt id poze nebuneli si nu-ti imaginezi cat de usor poate spune un baiat unei fete pentru a obtine ce vrea.eu n-am avut puterea sa-l las tu fi fata desteapta si ia decizia corecta pentru ca eu regret si acum dupa 3 ani pentru ca a continuat cu lucruri mai rele deoarece mia vazut slabiciunile adica drag fata de el astia sunt baietii...hai ca am vb cam multbig grin am vrut doar sa intelegi exact dc iti spun sal incerci nu iti asculta inima mereu ca e inselatoare:* daca ai nevoie de ajutor lasa mersi pe privat:*

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pune-l l teste ca s-ar putea sa-l pierzi definitiv asa am facut si eu si l-am piertut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io in locul tau nu las face sa stii ca l-am fk si eu si mai mult am suferit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci ceva romantic pentru el in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creazati un nou id si vezi si tu... date drept alta fata si pune-i diferite intrebari big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il baga in seama doua trei zile sa vezi ce obtii iar a patra fai o surpiza

| vlad_2439 a răspuns:

Du-l la tradati in dragoste sau test de fidelitate

| cre3atza a răspuns:

Sincer ar trebui sa renunti la ideea asta, ca daca ii faci o farsa sau ceva de genu, dupa afla si sig se va supara ca nu ai avut incredere in el. Cerei asta, spune i sa ti demonstreze si atunci te vei convinge

bafta!

te pup pa-pa

| sexybomba a răspuns:

Hey nu-i fa teste ca pe urma o sa te doara crede-ma!