| SexyGirl_7792 a întrebat:

Dragii mei ce pot sa il pun sa faca pentru mine iubitul meu ca sa aflu daca chiar ma iubeste asa cum imi spune toata ziua? Dati-mi idei va rog.Cu ce in pot pune la incercare?crying

3 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Lasa timpul sa vorbeasca. Daca nu te iubeste in curand vei afla big grin

| siwel a răspuns:

Poate te ajuta astea:
1. Ceea ce simti tu pentru el e iubire adevarata?
2. Il iubesti asa de mult incat ai vrea sa fie sotul tau cu care sa ai copii si sa iti traiesti viata?
3. Ai fi in stare sa il accepti asa cum e acum fara sa se schimbe de loc pentru toata viata?
4. Crezi ca vrea sa obtina ceva sexual de la tine cu 'te iubesc'?
Doamne ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ai putea sa o pui pe o prietena dea ta (pe care el nu o cunoaste) sa se dea la el, in felu asta ai putea vedea cum reactioneaza happy