| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma epilez in zona inghinala.Cu ce sa ma epilez sa nu ma doara asa tare? .cu ceara.sau cu aparatul

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Poti folosi o crema epilatoare.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Iertati-mi incidenta, dar, cand creste parul 2-4 mm, nu zgarie, nu agata chiloteii, nu e aiurea? Are vreo legatura, dupa voi, cu intrebarea cealalta, despre diferentele dintre sexul oral, si cel obisnuit?! La ce va ajuta/serveste epilarea asta, cotextual? O cere el, sau? Multumesc pentru intelegere si viitoarele raspunsuri - sper, cat mai multe!

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea mea este daca vrei sa o faci acasa, epilezate mai bine cu aparatul decit cu ceara, tu nu esti in masura sa te epilezi cu ceara, trebuie sa stii sa tragi acele fasii de ceara astfel incat sa nu simti prea tare durerea.Bafta.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Cu aparatul te va durea mult mai tare decat cu ceara la cosmetica. Aparatul iti scoate firisor cu firisor in parte...si e mult mai dureros...pe cand ceara iti scoate o fasie intreaga de fire deodata.

| ada a răspuns:

Fa-o cu ceara! ...Iti recomad sa mergi la un salon de cosmetica...Vei suferi mai putin...Cu aparatul chinul dureaza mai mult.

| beba a răspuns:

Cu ceara si la cosmetica, nu e scump si merita toti banii!

| marina_7216 a răspuns:

Cu aparatul in nici un caz, iar cu ceara mai bine mergi la un cabinet. pe bune ca ii mult mai eficient

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu...as vrea sa stiu...cati ani ai d n stii singura rasp l intr asta? du-te l salon nu costa mult dar, doare cat de kt1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ceara de unica folosinta

| ela70 a răspuns:

De ce nu faci o vizita la un cabinet de cosmetica? fetele de acolo te vor scapa de problema aceasta