| EuTeIubescBa a întrebat:

Vreau sa merg cu fetele la patinat, dar nu stiu daca stiu merge, adica e pentru prima data cand merg, dar in schimb ma stiu foarte bine pe role puppy dog eyes. imi puteti da ceva sfat? [ scuzati categoria]

3 răspunsuri:
| Allexandraaa a răspuns:

E mai alunecos pe patine intr-adevar, insa de asemenea si mai usor pentru ca nu faci asa mult efort si poti patina usor si repedebig grin.

| Didi908 a răspuns:

BUNA! Mersul pe role e ca mersul pe patine! Niki eu nustiam a merge cu patinele pana anul trecut ca pentru prima oara am intrat pe gheata si am stiut din prima pentru ca te ajuta mersul pe role! Sfatul meu e sa nu stai pe stape pentru ca vei cadea ci sa stai fffff mult pe fata ca sa iti faci vant! SUCCESE

| crissmay a răspuns:

Daca sti sa mergi pe role este foarte bine pentru ca te vei descurca si la patinat, nu stiu sigur, dar mi se pare ca e mai alunecos decat pe role.Dar daca stii sa mergi nu vei avea probleme.