| Crokthar a întrebat:

Vreau sa scot o fata la un restaurant in bucuresti si vreau niste sugestii.(+plus cam cat ar costa o masa)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

2 persoane la un restaurant cam 70-90 ron

| mihai69 a răspuns:

Dacă vrei ceva intim și deosebit - Morgan la dud. Fără 250 să nu intri acolo.
Pentru ceva mici (sau pizza) și o bere - mergi la Cocoșatu'; de aici poți scăpa și sub o sută cheltuială.

| Vektor a răspuns:

Depinde ce si cat mancati. cam 50 lei lejer o sa zboare, deci sa ai la tine 100 lei sa nu speli vasele big grin

| Gelu00 a răspuns:

Proasta alegere. 500 lei cel putin, ca sa o impresionezi cat de cat.