| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu linkuri de la serverele private de metin cele mai bune, romanesti sau nu, cu hamachi sau fara.
Fundoi! :X

Răspuns Câştigător
| MissChocolatte a răspuns:

Uite aici numai servere de metin : http://topofgames.com/Metin2/ toate sunt misto eu de obicei de aici le iau... funda?:> App cel mai bun server de metin2 romanesc privat este Metin2GX ^_^

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

raised eyebrows Ce servere?! Cs? Gta? Cod? intrebare fara rost. rolling eyes

| 44razor44 a răspuns:

Www.metin2sun.ro rate 1000 hostat 24/24 lvl max 120 merge Merge ARENA. deschis curand