| diiiiiiia a întrebat:

Vreau si eu niste status`uri ca sa ii arat lu un baiat ca-mi place de el. happy
dau vot si funda la cele mai misto :*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpule, de cate ori te uiti la poza asta? De cate ori gandesti la "cum ar fi fost daca?"

Vreau sa cred ca intr-o zi o sa fie bine, exact asa cum imi doresc!

Incearca sa ma alinti, sa ma scoti din minti, fara sa ma minti.

~El s-a apropiat de ea, spunandu-i simplu "buna"
Si de-atunci fata-a stiut, ca ei vor fi impreuna

Crede`ma ca te iubesc lasa`ma sa-ti dovedesc sti ca e lumea atat de rea e impotrivea mea si a ta!

Iubeste`o sincer, doar atata ea iti cere fa`o sa simta ce inseamna in viata ta si iti va da mult mai mult decat te-astepti sa primesti si atunci ai sa inveti cum s`o iubesti

Nu stiu cum faci, m`atragi langa tine...ai ceva supranatural in privire!

Vot. Funda kiss?

2 răspunsuri:
| UnBaiatFrumos a răspuns:

1)M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogata sunt…

2)Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine… "

3)I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine… "

Sper ca te-am ajutatlove struck:X funda?

| OOodesOOo a răspuns:

Nu ai nevoie de statusuri pentru ai arata ce simti.crede'ma ca cel mai simplu este sa ii spui tu chiar si pe mess daca vrei. niciodata nu te astepta ca un baiat sa te inteleaga in functie de statusul pe care il ai...din contra poate va crede ca iti place de altul. bafta:*