| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu totul despre penis... Am cautat pe net si nu gasesc nimic. Si nu vreau raspunsuri rautacioase.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu ai cautat bine. Am dat in google "totul despre penis" asa cum intrebi tu si mi-au aparut o gramada de rezultate. La topul listei este acesta:
http://www.divahair.ro/......statistici
Nu e grozav, dar trebuie sa incepi de undeva si sa stii dupa ce sa te uiti (adica dupa ce cuvinte cheie sa cauti). In general ia in serios siteurile medicale si pe cele enciclopedice (gen Wikipedia). Eva, Kudika, Diva si altele asemenea pun o tenta de scandal in articole ca sa se citeasca, si nu exceleaza prin acuratete.

7 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Trebuie sa-l incerci ca sa stii totul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt convins ca dupa lecturarea urmatorului material dorinta ta de a avea cunostinte exacte si bine documentate va fi satisfacuta pe deplin. http://anatomie.romedic.ro/penisul

| Felys a răspuns:

Ai lasa, cate informatii sunt pe net in legatura cu asta si tu nu ai gasit nimic, insemna ca nu ai cautat bine

| ychigo a răspuns:

Mai exact, ce si cum ai căutat?

| Khalesionfleek a răspuns:

Okee...si ce mai exact doresti sa aflii? E cam vag ce spui tu acolo, vreau sa stiu ''totul'', imposibil sa nu gasesti pe internet tooot ce iti doresti, iar daca stii si ceva engleza, cauta si vei gasi si mai multe.

| Psychzor a răspuns:

Il freci tare si iese spuma, nu trebuie sa stii mai mult, daca doare, scuipa!

| aannoonniimm23 a răspuns:

Vreau sa stiu ce se poate rupe. Am inteless ca se rupe o ata si iese sange.