| TotEu1993 a întrebat:

Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu
stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze
veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de
inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru
doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca
lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si
un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar
de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta
de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-mi un e-mail cu subiectul
"ban la ban trage" pe adresa de e-mail milosav.denis@yahoo.com Nu uitati sa
scrieti la subiect cuvantul "ban la ban trage" sau "Vrei sa castigi un salariu
minim in cateva zile? Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri
petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult
cu atat castigul va fi mai mare.100-300$/ SAPTAMANA.

Inscrierile se fac aici: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=Milosav
mai multe detalii veti primii pe mail.Va astept
scuze categorie dar este cea mai accesata

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Poţi oferi ceva mai multe detalii?/Bineînţeles, dacă doreşti/Spre exemplu, în ce constă munca depusă?/În ce programe trebuie să lucrezi?/Sau ce vârstă trebuie să ai/Este doar interesul pentru siguranţă...